top of page

מפגשי הרצאות בנושא פתרונות טבעיים לחיים בריאים

 

 

מחפשים פתרונות טבעיים לבעיות בריאות נפוצות? 
רוצים לדעת קצת יותר מה הם שמנים אתרים ושמנים צמחיים? 
מתעניינים כיצד חומרים טבעיים שאנו רגילים להשתמש בהם ביום יום יכולים להחליף מוצרי טיפוח, תרופות וחומרי ניקוי סינתטיים? 
הצטרפו למפגשי הרצאות בנושא פתרונות טבעיים לחיים בריאים! 
המפגשים מתקיימים ברחבי הארץ ואף יכולים להתקיים בביתכם. 
ניתן גם להזמין מפגש סגור לחוגי בית עם חבריכם/ בני משפחה. 

 

המפגשים מועברים על ידי אורלי תגר, ארומתרפיסטית בכירה, רוקחת טבעית ובעלת המותג  TAGAR Natural

 

תוכלו לבחור את נושאי ההרצאה מתוך מגוון נושאים לבחירה אם יש נושאים נוספים שמעניינים אתכם, נשמח לשמוע על כך. 

 

נושאים למפגשי הרצאות
 

 

  • טיפול טבעי בתינוקות וילדים קטנים: בהרצאה נלמד על שימוש בחומרים טבעיים כמו פירות וירקות, שמנים וצמחים שאנו משתמשים בהם לטיפול וריפוי כל הבעיות הנפוצות כמו- חיזוק מערכת חיסונית, טיפול בקשיי נשימה, הרגעה, טיפול בכאבי בטן, ריפוי בעיות עור, שיפור השינה, טיפול במחלות חורף, תפרחת חיתולים ועוד.

  • סדנאת ניקיון טבעי: חומרים ניקוי סינתטיים מסוכנים לעור, למערכת הנשימה ולגוף כולו. הם מסוכנים אפילו יותר בסביבת ילדים. בסדנא נלמד להכין את החומרים הטבעיים הטובים ביותר לנקיון כולל ומקיף של כל הבית (שטיפת הרצפה, חיטוי, הלבנה, הברקה, כביסה וכו')

  • טיפוח טבעי ושמירה על העור: החומרים הסינתטיים שמכילים מוצרי הטיפוח בתעשייה גורמים לנזק לעור שלך תלמדי כיצד לנקות, להזין לטפח, לעכב קמטים ולטפל בעור שלך בעזרת חומרים טבעיים כמו פירות וירקות, שמנים טבעיים וצמחי מרפא. ניתן לבחור בין הרצאה, או סדנה מעשית בה גם רוקחים יחד מוצרים שכל משתתפת מקבלת במתנה.

  • התמודדות עם אקנה: אקנה היא בעיה נפוצה מאוד בגיל ההתבגרות ומטרידה גם מבוגרים רבים. נדבר על איך מתמודדים עם האקנה בדכים טבעיות, מאילו חומרים חשוב להימנע, מה היא שגרה נכונה לטיפול בעור עם אקנה, אילו חומרים טבעיים עוזרים לנו לטפל בעור, וגם הקשר בין אקנה לתזונה ואיזון רגשי. בהרצאה נלמד איך למנוע את הופעת הפצעונים, לטפל בפצעונים קיימים, לחטא את העור ולשקם אותו מהשפעתו האקנה (גירויים, חטטים, צלקות, רגישויות וכו'). ניתן לקיים את ההרצאה עבור מבוגרים ובני נוער, או לקיים הרצאה מותאמת למבוגרים / בני נוער לחוד.

  • כיצד חוש הריח משפיע עלינו: תפקידו של חוש הריח בחיינו-  חוש הריח משפיע עלינו חיינו בתחומים רבים החל מהשפעה בחירת בן/ בת זוג, מצב הרוח שלנו, משמעות ריחות מסויימת שגורמים לדחייה או משיכה, כיצד חוש הריח יכול לעזור לנו לשפר את איכות החיים שלנו ועוד)

  • היכרות עם הארומתרפיה:  מהם שמנים אתרים?  כיצד הם משפיעים על הגוף שלנו, על העור, על הנפש. איך הם יכולים לעזור לנו להתמודד עם בעיות נפוצות בחיי היום יום ולשפר את איכות חיינו. נכיר את סגולות המרפא של השמנים הבולטים ביותר, נלמד ממה חשוב להיזהר ואיך מבדילים בין שמן אמיתי לזיוף.   

  • איזון רגשי: בעולם בו אנו חיים מתח חרדה ודכדוך מלווים את רובנו בשלבים שונים בחיים. נכיר שיטות טבעיות לאיזון רגשי שכוללת אורח חיים מתאים, צורת מחשבה, תרגילים שונים, צמחים, מאכלים, שמנים והרגלי חיים נכונים.  

  • הרצאה מהוואגינה:  כמעט כל אישה חווה בשלבים שונים בחייה חוסר איזון באזור הנרתיק. חוסר האיזון יכול להתבטא בשינויים בהפרשות, ריחות לא נעימים, גרד, צריבה, פטרת, יובש ועוד. בהרצאה נלמד כיצד לאזן את הוואגינה בעזרת תזונה נכונה, לבוש מתאים, שימוש נכון באביזרים ותכשירים אינטימיים, איזון רגשי וצמחים טבעיים.

היכן מתקיימות ההרצאות? 

ההרצאות והסדנאות מתקיימות במרכזים שונים ברחבי הארץ או כחוגי בית. תוכלו להזמין הרצאה לארגון שלכם ואף לסלון בייתכם, או לרכוש כרטיס להרצאה קיימת לפי רשימת ההרצאות בטבלה. הרצאות מתפרסמות גם בדף הפייסבוק. 

צרו קשר לפרטים נוספים

מה משתתפי ההרצאות שלנו מספרים על המפגשים? הנה דוגמה מדף 'לקוחות ממליצים'
* "אני חייבת להגיד שנהינתי ממש בהרצאה בבאר שבע! אני מסתכלת לחלוטין שונה על הקרמים שלי עכשיו"

רוצים לראות איך נראות המלצות הלקוחות שלנו? הכנסו לדף לקוחות ממליצים

הרצאות וקורסים קרובים:

איך נרשמים למפגשים? פשוט צרו קשר ונשמח לעזור

whatsapp.png
bottom of page